Božično-novoletna prireditev z bazarjem

V petek, 8. decembra 2017, smo na šoli pripravili že tradicionalno božično-novoletno prireditev z dobrodelnim bazarjem. Na prireditvi so nastopili otroci in navdušili z izvirnimi točkami. Nekateri so zaplesali, drugi zapeli in zaigrali na glasbila, spet tretji pripovedovali in nam vsem zaželeli prijetno praznovanje prihajajočih praznikov. Po prireditvi pa je sledil bazar, kjer smo staršem in  obiskovalcem ponudili izdelke otrok in učiteljev. Otroci so si lahko izmenjali igrače, ob izhodu pa smo vse obiskovalce pogostili s toplimi napitki in s palačinkami, ki so jih pripravel naše kuharice.
Z dobrodelnim bazarjem smo zbrali 2000 €, ki jih bomo preko šolskega sklada namenili učecem, ki živijo v socialno šibkih družinah.
Ob tej priložnosti se zahvalujemo vsem obiskovalcem, nastopajočim in vsem zaposlenim.
Želimo vam prijetne praznike, v novem letu pa naj se vsa vaša dobrodelnost z dobrim povrne.
Upravni odvor Šolskega sklada Osnovne šole I Murska Sobota