BRALNO-USTVARJALNE DELAVNICE PRVOŠOLCEV

Februarja so se odvile še zadnje bralno-ustvarjalne delavnice v družbi prvošolcev in njihovih staršev, učiteljic prvih razredov ter knjižničarke Milene Zver. Učenci so svoje starše in stare starše najprej pozdravili s petjem in plesom, zatem pa so si ogledali šolsko knjižnico, brezskrbni prostor otroške domišljije. Med razstavljenimi knjigami so si izbrali najljubšo in se umaknili v kotiček učilnice, kjer so ob pomoči staršev opravili drugo obveznost za bralno značko. Druženje smo popestrili z ustvarjalnimi aktivnostmi (izdelavo bralnega medvedka), zaključili pa s prijetnim klepetom ob toplem čaju, ki so  nam ga pripravile naše kuharice.

Učiteljice in vzgojiteljice se najlepše zahvaljujemo za uspešno sodelovanje in dobro voljo zelo pomembnih sovzgojiteljev bralne kulture, staršev.

učenci, učiteljice in vzgojiteljice prvih razredov