52. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije

V okviru Zveze za tehnično kulturo Slovenije je v ponedeljek, 14. maja 2018 potekalo 52. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije v prostorih Srednje poklicne in tehniške šole Murska Sobota ter Gimnazije Murska Sobota.

Osnovna šola I Murska Sobota je sodelovala z raziskovalnimi nalogami na naslednjih področjih:

– OŠ ARHITEKTURA, GRADBENIŠTVO ALI PROMET,
– OŠ ZGODOVINA ALI UMETNOSTNA ZGODOVINA,
– OŠ ASTRONOMIJA ALI FIZIKA,
– OŠ KEMIJA ALI KEMIJSKA TEHNOLOGIJA,

– OŠ MATEMATIKA ALI LOGIKA in
– OŠ SLOVENSKI JEZIK ALI KNJIŽEVNOST.

Pri izdelavi raziskovalnih nalog, ki so se uvrstile na državno tekmovanje, je bilo vključenih 12 učencev in 7 mentorjev, ki so (smo) dosegli izjemne rezultate:

– 3 SREBRNA PRIZNANJA in

– 3 BRONASTA PRIZNANJA.

Podrobnosti uvrstitve lahko vidite v priponki, VSEM učencem (avtorjem) pa iskrene čestitke!!!

Zapisal:

Aleš Benko