AUF WIEDERSEHEN! POSLAVLJAJO SE ODLIČNI NEMCISTI!

Skozi celotno šolsko leto so učenci 9ih razredov dokazali, da nemščina za njih ni tuji jezik, ampak jezik komunikacije.

Z učenci smo se odpravili v decembru na božični sejem v Graz in tam preživeli čudovito sobotno popoldne.

V novembru smo na OŠ I Murska Sobota izvedli šolsko tekmovanje iz nemščine. Udeležili so se ga sedem učencev: Amalthea Celec, Blaž Makari, Primož Sladić, Sara Štrakl, Milan Marjanović, Laura Meško in Rene Pocak. Najboljša trojica, ki so prejeli bronasto priznanje na šolski ravni so bili: Amalthea Celec, Primož Sladić in Rene Pocak in so se tako uvrstili na državno tekmovanje iz nemščine, katero je potekalo 13. 3. 2018 na OŠ I Murska Sobota.

Na državnem tekmovanju sta se najboljše odrezala učenca Amalthea Celec (9. A) in Primož Sladić (9. A) in sta prejemnika SREBRNEGA PRIZNANJA.

Vsem učencem iskrene čestitke ob vrhunskem uspehu čez celotno šolsko leto!

Želim vam prijetne počitnice in pogumno naprej.

ALLES GUTE! BIS BALD!

Sandra Horvat