Prevozi osnovnošolskih otrok za relacijo Markišavci-Nemčavci- Martjanci-Noršinci

Sporočilo AP Murska Sobota:

Spoštovani !

Zaradi gradbenih del je spremenjen potek prevozov osnovnošolskih otrok za relacijo Markišavci-Nemčavci- Martjanci-Noršinci. Vstop in izstop otrok v Markišavcih je za čas zapore mogoč samo na glavnem postajališču v Markišavcih pri kapelici.

Do dokončanja del se bodo privozi in razvozi izvajali sledeče:

1. Privozi:
–  Prvi privoz ure odhodov avtobusa po vaseh: Noršinci(6:55), Martjanci (6:58) in Nemčavci (7:01), Odhod iz Markišavcev (7:09).
–  Drugi privoz ure odhodov avtobusa po vaseh: Noršinci(7:30), Martjanci (7:33) in Nemčavci (7:36). Otroci iz Markišavcev bodo na tem privozu do dokončanja del vstopali ob 7:39 uri na glavnem postajališču v Markišavcih  na dodatni avtobus.

2. Vsi razvozi na relaciji Markišavci-Nemčavci- Martjanci in Noršinci bodo za čas zapore potekali tako, da bodo najprej izstopali otroci iz Markišavcev  na  glavnem postajališču pri kapelici in nato voznik avtobus obrne ter nadaljuje  vožnjo še v Nemčavce, Martjance in Noršince.