Drobtinica 2018

Mladi člani RDEČEGA KRIŽA OŠ I Murska Sobota smo tudi letos skupaj z RKS Območnim združenjem Murska Sobota sodelovali v dobrodelni akciji Drobtinica 2018, tokrat že tretje leto zapored.

V petek, 19. 10. 2018, smo v trgovskem centru Interspar BTC imeli stojnico, kjer smo zbirali prostovoljne prispevke v zameno za kruh. Zbrali smo kar 552,72 evrov, denar pa namenili ŠOLSKEMU SKLADU OŠ I Murska Sobota.

Vsem mimoidočim, staršem in starim staršem, ki so se ustavili ob naši stojnici, prijazno z nami pokramljali in prispevali denar, se v imenu mladih članov RK in vodstva šole iskreno zahvaljujemo.

Pri zbiranju prispevkov so prizadevno pomagali mladi člani RK: Nino Gomboc, Jure Zrim, Tjaž Kuhar, Vid Zrim, Vid Žekš, Elina Kovač, Trine Celec, Maj Puhan, Nika Zrim, Karina Horvat, Jani Sever, Samo Lazar, Iva Šabjan, Lana Nasevski, Katarina Sever in Živa Sukič, katerim gre posebna zahvala.

Murska Sobota, 19. 10. 2018                                                                                        mentorica MČRK, Tanja Kočar Vučko