GOVORILNE URE UČITELJEV

Ime in priimek

Razrednik,

učitelj

Govorilna ura – dan in ura
Tatjana Stanko 1.A I.T in II.T: sreda, 7.00 – 7.45, po dogovoru
Tatjana Fras 1.B I.T in II.T: četrtek, 7.00 – 7.45
Marianne Kuzmič 1.C I.T in II.T: petek, 7.00 – 7.45, po dogovoru
Marijana Štubel 2.A I.T in II.T: sreda, 7.00 – 7.45
Barbara Meglič 2.B I.T in II.T: petek, 6.45 – 7.30, po dogovoru
Nataša Kopič Karas 2.C I.T in II.T: petek, 6.45 – 7.30
Filipina Salaj 3.A I.T in II.T: četrtek, 7.15 – 7.45, po dogovoru
Tanja Kočar – Vučko 3.B I.T in II.T: četrtek, 7.15 – 7.45, po dogovoru
Suzana Štefanec – Kodila 3.C I.T in II.T: sreda, 7.00 – 7.45, po dogovoru
Vanja Kocjančič – Kuhar 4.A I.T in II.T: ponedeljek, 7.45 – 8.15
Irena Ritlop 4.B I.T in II.T: sreda, 4. ura
Jožica Klar 4.C I.T in II.T: ponedeljek, 7.45 – 8.15
Suzana Tivadar 5.A I.T: sreda, 2. ura, II.T: ponedeljek, 2. ura
Melita Bukvič 5.B I.T in II.T: torek, 3. ura
Simona Klement 5.C I.T: ponedeljek, 3. ura, II.T: ponedeljek, 2. ura
Darja Sever 6.A I.T in II.T: ponedeljek, 1. ura
Irena Varga – Dervarič 6.B I.T: četrtek, 4. ura, II.T: sreda, 6. ura
Monika Krančič 6.C I.T: petek, 2. ura, II.T: ponedeljek, 1. ura
Milena Mohorko 7.A I.T: torek, 2. ura, II.T: ponedeljek, 1. ura
Nina Zrim 7.B I.T in II.T: četrtek, 1. ura
Tatjana Car 7.C I.T: petek, 4. ura, II.T: petek, 2. ura
Jasna Žižek 8.A I.T: torek, 1. ura, II.T: torek, 1. ura
Sandra Horvat 8.B I.T: ponedeljek, 1. ura, II.T: ponedeljek, 4. ura
Andreja Ošlaj 8.C I.T: torek, 4. ura, II.T: ponedeljek, 3. ura
Mira Ambruš 9.A I.T in II.T: ponedeljek, 2. ura
Aleš Benko 9.B I.T in II.T: ponedeljek, 2. ura
Nataša Titan 9.C I.T in II.T: ponedeljek, 1. ura
Slavko Buček   I.T in II.T: petek, 1. ura
Silva Benkovič – Pintarič   po dogovoru
Ana Casar   I.T in II.T: petek, 7.00 – 7.45
Davorin Čeleš   I.T: torek, 4. ura, II.T: torek, 2. ura
Štefan Červek   I.T: četrtek, 2. ura, II.T: torek, 1. ura
Martina Felkar   I.T in II.T: ponedeljek, 3. ura
Denis Ficko   I.T: ponedeljek, 4. ura, II.T: ponedeljek, 4. ura
Nuša Grah   I.T in II.T: sreda, 7.30 – 8.15
Simon Hauko   I.T: sreda, 5. ura, II.T: sreda, 3. ura
Dušanka Horvat   I.T in II.T: ponedeljek, 2. ura
Darija Jakob   I. T: četrtek, 4. ura, II. T: torek, 2. ura
Peter Juteršnik   I.T in II.T: sreda, 3. ura
Iztok Lačen   I.T in II.T: ponedeljek, 11.45 – 12.30
Marjeta Lapoši   I.T in II.T: sreda, 7.00 – 7.45, po dogovoru
Alja Lipar   I.T in II.T: petek, 12.00 – 12.45
Lukrecija Marič   I.T: torek, 3. ura, II.T: četrtek, 3. ura
Nuša Matjašec   I.T in II.T: torek, 13.15 – 14.00
Slavica Mertük   I.T: sreda, 12.30 – 13.15, II.T: sreda, 11.45 – 12.30
Andrej Perhavec   I.T in II.T: ponedeljek, 4. ura
Tatjana Petrovič   I.T in II.T: sreda, 3. ura
Sanda Prkič – Rešeta   po dogovoru
Andreja Strašek   I.T in II.T: sreda, 3. ura
Cvetka Šavel – Kerman   I.T: ponedeljek, 2. ura, II.T: ponedeljek, 4. ura
Nataša Šiftar   I.T in II.T: ponedeljek, 6. ura
Anita Šinko   I.T in II.T: ponedeljek, 3. ura
Janja Varga   I.T in II.T: sreda, 3. ura
Silva Vratuša   I.T: ponedeljek, 2. ura, II.T: torek, 2. ura
Tadeja Zver   po dogovoru
Melita Žerdin   I.T in II.T: torek, 10.55 – 11.40
Bernarda Žižek   I.T in II.T: torek, 13.15 – 14.00

 
 

Več prispevkov iz Nerazvrščeno