Drobtinica 2019

Mladi člani RDEČEGA KRIŽA OŠ I Murska Sobota smo letos že četrto leto zapored z RKS Območnim združenjem Murska Sobota sodelovali v dobrodelni akciji Drobtinica 2019.

V petek, 18. 10. 2019, smo v trgovskem centru Interspar BTC imeli stojnico, kjer smo zbirali prostovoljne prispevke v zameno za kruh. Zbrali smo kar 502,60 evrov, denar pa namenili ŠOLSKEMU SKLADU OŠ I Murska Sobota.

Vsem mimoidočim, staršem in starim staršem, ki so se ustavili ob naši stojnici, prijazno z nami pokramljali in prispevali denar, se v imenu mladih članov RK in vodstva šole iskreno zahvaljujemo.

Pri zbiranju prispevkov so prizadevno pomagali mladi člani RK: Elina Kovač, Jani Sever, Katarina Sever, Alina Drvarič, Ema Tursunović, Alja Forjanič, Lina Fefer, Brina Buzeti, Kaja Nikić in Timotej Vegi, katerim gre posebna zahvala, da je bila akcija tako uspešna.

Murska Sobota, 18. 10. 2019                                    mentorica MČRK, Tanja Kočar Vučko