BRALNO-USTVARJALNE DELAVNICE PRVOŠOLCEV

Od 4. do 6. februarja so se na naši šoli odvijale bralno-ustvarjalne delavnice v družbi prvošolcev in njihovih staršev, učiteljic in vzgojiteljic prvih razredov ter knjižničarke Milene Zver. Po uvodnem pozdravu smo si skupaj ogledali šolsko knjižnico, brezskrbni prostor otroške domišljije. Med razstavljenimi knjigami na hodniku so si otroci izbrali najljubšo in se umaknili v kotiček učilnice, kjer so ob pomoči branja staršev opravili drugo obveznost za bralno značko. Druženje smo popestrili z ustvarjalnimi aktivnostmi (izdelavo bralnega medvedka), zaključili pa s prijetnim klepetom ob čaju, ki so nam ga pripravile naše kuharice.
Učiteljice in vzgojiteljice se najlepše zahvaljujemo za uspešno sodelovanje in dobro voljo zelo pomembnih sovzgojiteljev bralne kulture, staršev.

učenci, učiteljice in vzgojiteljice prvega razreda