PRVI TEHNIŠKI DAN DRUGOŠOLCEV

V SREDO, 16. 9. 2020, SMO DRUGI RAZREDI IZVEDLI TEHNIŠKI DAN VARNOST V PROMETU. LANI SMO SE UČILI O OTROKU PEŠCU, LETOS PA SMO SVOJE ZNANJE NADGRADILI IN SPOZNAVALI RAZLIČNE PROBLEMSKE PROMETNE SITUACIJE OTROKA KOLESARJA. UTRDILI SMO POZNAVANJE PROMETNIH ZNAKOV ZA PEŠCE IN KOLESARJE TER ŠTIRI ZNAKE TUDI IZDELALI. NA KONCU DELAVNICE SMO IZ RAZLIČNIH KOCK IN DRUGIH GRADNIKOV SESTAVILI MAKETE MESTA Z ZGRADBAMI IN S CESTAMI TER SMO JIM DODALI ŠE PROMETNE ZNAKE. OB ZGRAJENEM JE BILA ŠE NAJZANIMIVEJŠA SKUPNA IGRA.

NAJPOMEMBNEJŠI DEL DNEVA JE BIL VOŽNJA S KOLESI NA SPRETNOSTNIH POLIGONIH. PRIJAZNA POLICISTA STA NAM PRAVILNEJE NAMESTILA ČELADE, ZATEM PA SMO SE V KOLONI VOZILI PO POLIGONU. POGLEJTE FOTOGRAFIJE, KAKO SMO BILI SPRETNI! NA KONCU SMO SOGLAŠALI, DA JE BIL TO EDEN NAJLEPŠIH DNEVOV, KAR SMO JIH PREŽIVELI V ŠOLI.

HVALA STARŠEM, SAJ BREZ VAŠE POMOČI TEGA DNEVA NE BI BILO MOČ IZVESTI.

UČENCI Z UČITELJICAMI 2. RAZREDA