Poziv za prijavo na topli obrok – DODATNO OBVESTILO

Spoštovani starši!

Od ponedeljka, 16. novembra 2020, bodo lahko topli obrok (kosila) prevzeli tudi učenci, ki nimajo subvencioniranih obrokov, torej so plačniki njihovi starši.

Kosila se izdajajo od ponedeljka do petka med 11.30 in 13. uro in so pakirana v posodah in vrečki za enkratno uporabo. Razdelitev poteka pred šolo pri vhodu v kuhinjo (desno od glavnega vhoda v šolo).

Kuhamo in izdajamo le vnaprej naročene obroke!

V kolikor boste prišli po kosila (ali po njih napotili učence), nam prosimo predhodno sporočite oziroma prijavite obroke na info@osenams.si najpozneje en delovni dan pred pričetkom koriščenja do 12. ure.

Obroki bodo zaračunani po veljavnem ceniku šolske prehrane, račune pa bomo poslali po pošti do 10. dne v mesecu za pretekli mesec.

Za dodatne informacije lahko kontaktirate na številki 02/537-14-60 ali 051/358-710 (tajništvo šole).

Vodstvo šole