Devetošolci – učenci, ki so vseh devet let izkazovali znanje v povprečju 4,5 in več, so se dne 10. 6. 2022 udeležili slovesne podelitve županovih petic. Zelo lepo pripravljena prireditev je potekala v Gledališču Park, kjer so se zbrali »odličnjaki« vseh osnovnih šol in glasbene šole Občine Murska Sobota, njihovi razredniki, ravnatelji in pomočniki ravnateljev.

Podžupanja Bernardka Ružič je odličnjakinjam in odličnjakom čestitala za odličen uspeh in jim v imenu podžupana Zorana Hoblaja, ki opravlja začasno funkcijo župana izročila posebno priznanje »županovo petico« ter vstopnico za ogled doživljajskega parka Expano. Temu je sledila odlična zakuska in kratko druženje v predprostoru Gledališča Park.

Vodstvo šole z razredničarkami 9. razreda