Mladi ekologi izvrstni na državnem tekmovanju v ekokvizu

27.1. 2021 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje v ekokvizu. Tekmovalo je 16 tekmovalcev in najbolje se je odrezala sedmerica učencev, ki so se udeležili še državnega tekmovanja. Slednje je potekalo 4. 3. 2021 preko spleta.

Najboljši osmošolci naše šole so bili na državnem tekmovanju:

  • Sašo Mörec, 8. a
  • Bor Berlak, 8. a
  • Ema Lukač, 8. a

Priznanja pa so na državnem tekmovanju za izvrstni dosežek dobile učenke:

  • Mara Zec, 7. a – BRONASTO PRIZNANJE
  • Nika Hraščanec, 7. a – BRONASTO PRIZNANJE
  • Iva Perš, 7. a – BRONASTO PRIZNANJE

Najbolje med vsemi našimi učenci se je uvrstila:

Sara Mencigar, 6. a – za izjemno 19. mesto od 242 tekmovalcev je dobila SREBRNO PRIZNANJE.

Sara Mencigar na državnem tekmovanju

Vsem udeležencem na šolski ravni iskrene čestitke, še posebej pa šolskim prvakom, ki so sodelovali na državnem tekmovanju in predelali še veliko več dodatnega gradiva. Upam, da vam je bila izkušnja dovolj radovedno-prijetna, da se na tekmovanju vidimo spet naslednje leto. Osmošolcem velja posebna zahvala za sodelovanje vsa tri leta.

mentorica Barbara Meglič