Vsi smo že nestrpno čakali na zadnji šolski dan. Z zaključno prireditvijo smo se poslovili od šolskega leta in odkorakali novim počitniškim dogodivščinam naproti. Skozi šolsko leto so se učenke in učenci poleg šolskih obveznosti dokazovali tudi v različnih obšolskih dejavnostih, katerih del smo videli tudi na prireditvi.

V okviru prireditve smo podelili nagrade za posebne dosežke na tekmovanjih, natečajih in raziskovalnih nalogah. Izbrali smo tudi NAJšportnico in NAJšportnika Osnovne šole I Murska Sobota v šolskem letu 2022/2023; to sta Nika Golob in Klemen Vinkovič, ki sta bila nadpovprečno uspešna na različnih športnih področjih.

Utrinke z zaključne prireditve si lahko ogledate v spodnji galeriji.

Vsem učencem želimo lepe in doooolge nepozabne počitnice, ponovno pa se vidimo 1. septembra.

Zaposleni in vodstvo šole