V petek, 1. 12. 2023 je v Galeriji Murska Sobota potekala slovesna podelitev nagrad in priznanj vsem sodelujočim otrokom regijskih vrtcev in osnovnih šol za razpisan likovno-literarni natečaj. Natečaj  s pomenljivim naslovom Moje super moči, da se dobro zgodi je razpisala Zveza prijateljev mladine Murska Sobota v sodelovanju z Galerijo Murska Sobota.  Na njem je sodelovalo 60 likovnih in 15 literarnih izdelkov, ki so bili razvrščeni v tri starostne kategorije.

Po vzpodbudnih nagovorih organizatorja in ocenjevalcev sta nagradi za svoj izdelek prejela tudi naša učenca – Jure Merica iz 3. b, ki je prejel 2. nagrado za likovni izdelek, s katerim je ocenjevalce prepričal s svojo sporočilnostjo ter Hana Merica iz 7. b, ki je prejela 3. nagrado za svojo hudomušno a realistično zgodbo, ki nas je vse prisotne prijetno nasmejala. Svečane prireditve smo se skupaj z njima udeležili tudi ravnatelj Aleš Benko, razrednik Iztok Lačen in mentorica Milena Mohorko.

Obema nagrajencema iskreno čestitamo in jima želimo še veliko tovrstnih izpovedi in uspehov.