Spoštovani!

Dobrodelno društvo Petka za nasmeh finančno podpira oziroma pomaga nekaterim učencem in učenkam Osnovne šole I Murska Sobota pri plačilu šolske prehrane, zato objavljamo njihov dopis.

Svetovalna služba

Z največjim veseljem vas vabimo k naročilu dobrodelnega Petkinega koledarja za prihajajoče leto. Naročila sprejemamo do vključno 4. decembra 2022 prek povezave: https://www.petkazanasmeh.si/koledar-2023.

Letošnji Petkin koledar krasijo kolaži, ki jih je ustvarila Katjuša Škrbec. Koledar letos oblikujeta Tina Javornik in Ištvan Išt Huzjan.

Vsi sodelujoči pri nastajanju koledarja so se odpovedali honorarju. Vsa pridobljena sredstva bomo tako lahko namenili pomoči otrokom in drugim v stiski.

Dobrodelni koledar prejmete v zameno za prostovoljni prispevek v višini 5 evrov. Donacijo opravite po prevzetju koledarjev na račun:

Dobrodelno društvo Petka za nasmeh

Na Herši 15, 1000 Ljubljana

TRR SI56 3300 0000 5951 717 (Addiko Bank)

Sklic: SI 99

Namen: Koledar 2023