A1 Slovenija in zavod Varni internet organizirata vseslovenski spletni kviz za osnovnošolce, ki bo potekal 16. februarja 2023 ob 11.00 uri. Tudi naši učenci od 4. do 9. razreda se bodo pridružili kvizu in se obenem potegovali, da se naša šola izkaže kot najboljša v znanju varne rabe interneta v Sloveniji.

Dogodek bo združeval pravo mero izobraževanja, novih informacij in zabave. Učence bo skozi kviz vodil stand up komik in voditelj Sašo Stare, ki bo poučnim vsebinam dodal kanček humorja in poskrbel, da si bodo otroci naučeno tudi zapomnili.

Učenci se bodo nanj pripravljali v šoli, lahko pa dostopajo do gradiva tudi od doma. Gradivo je dostopno na tej povezavi. Tudi starši vabljeni, da si ogledate vsebino – 14. februarja 2023 bo namreč potekal kviz, v katerem se bo lahko poskusil tudi vsak izmed nas! O tem bomo vas še obvestili pravočasno na spletni strani.

Dostopnost