20 devetošolcev – učenk in učencev Osnovne šole I Murska Sobota iz Mestne občine Murska Sobota, Občine Moravske Toplice, Puconcev in Tišine, ki so vseh devet let izkazovali znanje v povprečju 4,5 in več, so se dne 10. 6. 2024 udeležili slovesne podelitve županovih petic. Prireditev je potekala v prijetnem vzdušju v Gledališču Murska Sobota, kjer so se zbrali »odličnjaki« vseh osnovnih šol in glasbene šole občine Murska Sobota, njihovi razredniki, ravnatelji, pomočniki ravnateljev in starši.

Župan g. Damjan Anželj je z vodjo kabineta župana go. Vido Lukač odličnjakinjam in odličnjakom čestital za odličen uspeh in jim izročil posebno priznanje »županovo petico«. Temu je sledila odlična zakuska in kratko druženje.

Vodstvo šole z razredničarkami 9. razreda