Četrtošolci so že skoraj pripeljali prvi dan bivanja na Pohorju h koncu. Podali so se na prvi pohod, se sladkali s sladoledom, igrali disc-golf ter se preizkusili v motoričnem parku. Pred spanjem pa jih je obiskal še čarovnik Grega.

Vsem pošiljajo razigrane pozdrave!

18. junij 2024

Za četrtošolci je že skoraj drugi dan preživljanja dnevov dejavnosti na Pohorju.
Današnji dan je bil zelo aktiven! Prehodili smo kar nekaj kilometrov po hladnih pohorskih gozdovih, se z gondolo zapeljali v dolino na sladoled, jedli kosilo v naravi, se pomerili v športnih in družabnih igrah, gradili hiške za pohorske škrate, sošolcu pripravili rojstnodnevno presenečenje, se pomerili v kvizu Male sive celice … dan je kar prekratek!

19. junij 2024

Zadnji dan na Pohorju smo že dobro podkovani v osvajanju vrhov, zato smo v žep pospravili še zadnjega! Tokrat nas je vodil izkušeni planinec Franček, ki nam je povedal še veliko zanimivosti. Ob prelepem razgledu na Ruše, smo postali pravi pohorski planinci s planinskim krstom. Pred odhodom domov pa še odlično kosilo v našem hotelu Zarja, kjer so nas gostili zadnje tri dni. Imeli smo se prečudovito!