V sredo, 5. junija 2024, smo se učenci in učitelji 3. razredov odpravili na zaključni izlet. Pot nas je vodila na naše prelepo Goričko. Vožnja z avtobusom je bila ob čudovitem vremenu nepozabna. Na izletu smo se ustavili v Ratkovcih pri družini Celec, ki že vrsto let neguje domačo obrt medičarstva. Po opravljeni malici nam je gospa Jožica Celec predstavila domačo obrt in nam ponudila v pokušino domače medenjake. Sledil je prikaz okraševanja lectovega srčka. Na delavnici smo sami okraševali vsak svoj srček. Na izletu smo si ogledali še staro šolo v Kančevcih in razstavo o netopirjih. V stari šoli smo občudovali bogato muzejsko zbirko starih šolskih potrebščin in šolskega inventarja. Zelo zanimiva in poučna je bila razstava o netopirjih in njihovem načinu življenja. Ob koncu izleta smo se posladkali z osvežilnim sladoledom v Moravskih Toplicah in se polni prijetnih vtisov in nepozabnih spominov vrnili nazaj v šolo.